єВідновлення ШВВП 2х2,5 (мідний багатожильний в подвійній ізоляції)

ШВВП 2х2,5

ШВВП 2х2,5

Тим, хто поки ще не знає, з якою метою можна купити кабель ШВВП 2х2,5, слід попередньо розібратися, як розшифровується ця абревіатура:

До переваг дроту ШВВП 2х2,5 відносять:

Де використовують кабель ШВВП 2х2,5

Фахівці рекомендують купити шнур для підключення до мережі різних стаціонарних пристроїв промислового і побутового призначення, які споживають напругу не вище 380:

Правильний монтаж проводу ШВВП 2х2,5

Матеріали прокладок і монтажні роботи із застосуванням кабелю даної модифікації не рекомендується здійснювати на відкритому повітрі, якщо температура на градуснику опустилася нижче -15 ° С. Низькі температури значно знижують пластичність ізоляції, в результаті чого при змотуванні з барабана або при вигинах на матеріалі можуть з'явитися тріщини. При цьому експлуатація вироби допускається в температурному діапазоні від -25 до + 40 ° С.

При проведенні монтажних робіт всередині й зовні будівлі слід враховувати кольорове маркування кабелю відповідно до Держстандарту:

Три причини купити провід ШВВП 2х2,5 в інтернет-магазині

В останні роки більшість покупок здійснюється в мережі Інтернет. Це зручно і вигідно по ряду причин, основними з яких є три:

 1. Можливість придбати продукцію за більш вигідною ціною, ніж в стаціонарній торговельній точці. Якщо у звичайному магазині до номінальної вартості продукту додаються витрати на оплату праці персоналу, комунальних послуг, оренду майданчика і т.д., тому, віртуальна торгова точка дозволяє значно знизити такі витрати та запропонувати товар покупцям недорого. Особливо вигідним для споживача є покупка товару в магазині, який працює з його виробником безпосередньо, як «100metrov».
 2. Можливість придбати потрібний товар незалежно від міста находження. Якщо ви проживаєте в Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Одесі, Львові та іншому населеному пункті України, ви можете замовити доставку дроту ШВВП 2х2,5 за вказаною адресою зручною транспортною компанією. Весь товар у доступі на сторінках сайту, і вибрати необхідні пункти, оформити замовлення можливо вдома, сидячи на дивані, в парку на лавці, по дорозі на роботу, у власному або громадському транспортному засобі, незалежно від часу доби.
 3. Купівля кабелю ШВВП 2х2,5 в мережі не відніме великої кількості часу. Наявні на сайті фільтри дозволять практично миттєво вибрати необхідну продукцію. Натиснути на кнопку набагато швидше і простіше, ніж ходити по будівельному торговому центру в пошуках потрібного товару. Крім фото і вартості, на сайті розташована важлива інформація про продукт, ознайомившись з якою, стане зрозуміло, купувати цей провід для конкретних потреб, або пошукати інші варіанти. Щоб оформити замовлення в мережі, досить відкрити сайт, замість того, щоб витрачати вихідний на покупки або їхати в магазин після роботи.

Придбати кабель ШВВП 2х2,5 у нашому інтернет-магазині можна як на відріз від 1 м, так і в запечатаній бухті з доставкою по території України. На товар є сертифікати якості. Оптовим клієнтам надаються знижки. Крім дротів, у нас можна придбати супутню продукцію для прокладки електромережі, створення подовжувачів.


Відповіді на типові запитання

Мідний дріт ШВВП 2х2,5 - універсальне електротехнічний виріб. Його застосовують як в побуті, так і в промисловості. Але найчастіше ШВВП використовується як шнури для різних побутових електроприладів. В першу чергу це обумовлено порівняно низькими значеннями допустимого струму навантаження.

Додаткові літери "нг" після типу кабелю (шнура) говорять про те, що ізоляція провідників не підтримує горіння. Особливо важливо, щоб кабель був негорючим якщо необхідно прокласти електричний кабель ШВВП по дерев'яних стінах, пластиковим каналам, або поруч з горючими матеріалами.

 • Використовувати вироби допускається в мережах, які мають напругу до 380 В;
 • Допустиме струмове навантаження на жилу відповідає 20 А;
 • Стабільна робота кабелю можлива в діапазоні температур мінімум -25 градусів і максимум - +40 о C;
 • Робочий режим мідної жили максимально допустимий при + 70о C;
 • Витримує пікова напруга у 2000В протягом 15 хвилин;
 • Термін служби від 6 до 10 років.

При виборі необхідного перетину дроту ШВВП необхідно враховувати кілька факторів:

 • Довжина проводу до точок підключення - чим більше довжина, тим більше опір дроти та втрати струму на довжині дроти;
 • Максимальний струм або потужність на яку буде навантажений з'єднувальний шнур ШВВП;
 • Якість матеріалу;
 • Наявність сертифікату якості та пожежної безпеки;
 • Відгуки про продукт.
Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка