Саморізи по дереву жовті

Саморізи по дереву жовті

Зайшовши в магазин будівельних матеріалів за саморізами, ми можемо спостерігати, що вони мають один розмір, але можуть відрізнятися відтінками. Не будучи фахівцями, ми не можемо зрозуміти, в чому полягають їх відмінності, якщо упустити ціну з кольором. Виникає питання - купити саморізи по дереву жовті або чорні? Які з них підійдуть в конкретній ситуації?

Жовті саморізи

Жовті саморізи по дереву бувають:

Оцинковані металовироби виробляються з металу, який покривається сплавом цинку. При цьому вироби занурюються в гарячий розчин солей цинку, який, осідаючи на поверхні, надає виробам приємний жовтуватий відтінок.

Жовтопассірованни саморізи виробляються з тієї ж високовуглецевої сталі. Але, крім покриття цинком, вироби проходять додаткову обробку хромовою кислотою. У порівнянні з чорними варіантами, такі шурупи відрізняються більшою надійністю і універсальністю.

Крім високої корозійної стійкості, жовтий саморіз володіє такими перевагами, як:

Серед недоліків виробів виділяють тільки високу вартість. Для кріплення однієї полички різниця несуттєва. Але при зведенні забору з дерева вона вже більш відчутна. Тому фахівці рекомендують для роботи на вулиці й у вологих приміщеннях використовувати жовті саморізи. А там, де можна заощадити - застосовувати фосфатовані моделі. Переважно металовироби жовтий цинк виконують декоративну функцію і використовуються в місцях, де все має виглядати красиво. Наприклад, при складанні меблів.

Типові розміри жовтих саморізів

Жовті саморізи розміри

Декоративні металовироби виробляються в різних типорозмірах. Саморізи можна придбати з діаметром і довжиною 3х16, 4х45, 5х50, 5х100. Найбільш затребуваними серед кріплень з жовтим покриттям розмірами є зовнішній діаметр 4 мм і довжина 30 мм.

Довжина саморіза впливає на нанесення різьблення. Металовироби з повним різьбленням випускаються тільки в розмірі до 50 см. У  довгошиїх варіантах вона покриває тільки певну частину виробу.

Різні розміри дозволяють за допомогою метизів прикріпити як дверцята шафки, так і покрівельні елементи. Щоб правильно вибрати розмір саморіза, необхідно знати, з поверхнями якої товщини ви будете працювати. Всі головні параметри (такі, як розмір капелюшків, різьбовий крок) для жовтих кріплень прописані у відповідному ГОСТі.

Підвиди жовтих метизів по дереву

 Металовироби жовтопассірованни й покриті методом оцинковки, які можна використовувати при роботі з деревними основами, поділяються на підвиди, найбільш затребуваними з яких є такі:

 

Як купити жовті саморізи по дереву онлайн

В інтернет-магазині «100metrov» саморізи жовтий цинк представлені в різних варіантах довжини та діаметру. Ціна на вироби залежить від розміру і вказана в каталозі під фото. Оформити замовлення на продукцію можна як оптом, так і поштучно. Оптові онлайн-покупки дають можливість придбати необхідний обсяг товару за хорошою вартістю.

Великі обсяги метизів відправляються по Україні в упаковці від виробника. При маленькому замовленні ми відлічимо необхідну кількість кріплень, щоб відправити їх до Харкова, Києва, Одеси. Доставка проводиться за тарифами обслуговуючої транспортної компанії.


Відповіді на типові запитання

Цей вид саморізів універсальний і застосовується для дерева і для металу. Саме тому він популярний як у будівельників професіоналів, так і для звичайного ремонту будинку.

Ще один секрет успіху цього саморіза полягає в тому, що кріплення має широку лінійку розмірів. Він випускається шириною від 3 до 6 мм, і довжиною від 12 до 200 мм

Унікальне різьблення жовтих саморізів це головна відмінність від побратимів. Крок різьби універсальних шурупів частіше, ніж у метизів для дерева, і рідше, ніж у виробів для металу.

Покриття з цинку допомагає універсальному саморізу виконувати свої функції в умовах підвищеної вологості. Такі умови ніяк не впливають на термін життя вироби.

Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка