Про нас

Шановні клієнти!

З моменту відкриття нашого магазину будівельних матеріалів пройшло вже більш як 15 років.

Завдяки високій якості сертифікованих товарів і рівню сервісу ми змогли завоювати довіру наших клієнтів, а також зайняти провідні позиції на ринку будівельних матеріалів України.

Надійність. На відміну від безлічі будівельних інтернет-магазинів, наш магазин відкритий на базі чинної мережі магазинів роздрібної торгівлі "100metrov". Це означає, що на покупців інтернет-магазину 100metrov.com.ua поширюються всі права, передбачені законом "Про захист прав споживача".

У належній якості наших товарів ви можете переконатися особисто, відвідавши наші магазини "100metrov" за адресою: Дніпро, вул. Інженерна, 6; Дніпро, вул. Гладкова, 25

Зручність. На ваш розсуд можливі кілька варіантів оформлення замовлення: через кошик сайту або телефоном, а також зручні варіанти оплати та доставки. Також для вашої зручності ми можемо попередньо зібрати Ваше замовлення в роздрібному магазині для самовивозу. Це дозволить заощадити час на очікуванні вашої черги в касу.

Економія. Низькі ціни на весь асортимент товарів завдяки великим обсягам продажів і довірчому відношенню з великими виробниками будівельних матеріалів і техніки.

Сервіс та позитивні емоції. Ми зробимо все можливе, щоб сервіс нашого магазину доставив вам задоволення, і у Вас склалися тільки позитивні враження від спілкування з нами.

 

Приємних Вам покупок!

З повагою,

Команда 100metrov.com.ua

 
 
 
МАГАЗИН вул Гладкова, 25
МАГАЗИН вул Інженерна, 6
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка