єВідновлення Фарба гумова SuperElastik Сіра матова (оцинковка, шифер, дерево) 1л 1,2кг
єВідновлення Фарба гумова SuperElastik Біла матова (оцинковка, шифер, дерево) 1л 1,2кг
єВідновлення Фарба гумова Farbex Чорна матова (оцинковка, шифер, дерево) 8,5л 12кг
єВідновлення Фарба гумова Farbex Чорна матова (оцинковка, шифер, дерево) 4л 6кг
єВідновлення Фарба гумова Farbex Чорна матова (оцинковка, шифер, дерево) 2,5л 3,5кг
єВідновлення Фарба гумова Farbex Чорна матова (оцинковка, шифер, дерево) 1л 1,2кг
єВідновлення Фарба гумова Farbex Сіра матова (оцинковка, шифер, дерево) 8,5л 12кг

Фарби для дахів і шиферу

Фарби для дахів і шиферу

Фарба для дахів: основні особливості

фарби для даху

Якщо ви вирішили зайнятися зовнішньою обробкою будинку і не знаєте, чим пофарбувати шифер або металеву основу даху, то найбільш правильним рішенням стане використовувати спеціальну основу для фарбування.  Фарба для дахів - це, особливий вид фарб і емалей, як правило, універсальна емаль на основі алкіду, що має особливі властивості.

Швидковисихаюча фарба для даху є збалансованим поєднанням елементів для забезпечення надійного нанесення на практично будь-яку поверхню.  Така емаль прекрасно підійде для шиферу і оцинкованої даху.  Подібна фарба відмінно наноситься на такі поверхні:

Фарба для шиферу та інших покриттів застосовується, в основному, для захисно-декоративних робіт і відрізняється високою стійкістю до агресивних для матеріалів факторам - вологи, спеки, різним опадам.

 

Фарба для покрівлі - класифікація і властивості

 

На сьогоднішній день класифікують два види фарб для покрівельних матеріалів: акрилова емаль (водно-дисперсійна) і емаль, яка швидко сохне (полімерна).

Акрилова фарба для оцинкованого даху застосовується не так широко і наноситься виключно на попередньо оброблену ґрунтовкою поверхня даху.  Цей вид емалі відмінно заповнює всі, навіть найдрібніші тріщини, підвищуючи в кілька разів захист покрівлі від дощу та інших несприятливих умов.

Найпрактичнішою в застосуванні можна вважати швидковисихаючу емаль для даху, так як вона не вимагає додаткової ґрунтовки поверхні покрівельного матеріалу.  Одним з важливих властивостей цієї фарби є утворення водовідштовхувальним плівки, здатної відмінно захистити від вигорання на сонці і тріщин через підвищеної вологості.

Купити фарбу для даху в різних відтінках ви можете в магазині «100 метрів».  У нас відмінні ціни і чудовий сервіс.  Доставка здійснюється по наступних містах України - Дніпро, Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Одеса та ін.


Відповіді на типові запитання

Покрівельна фарба - відмінний спосіб відновити дах і захистити її від:

 • пара і води;
 • обмерзання;
 • мохів і бактерій;
 • перепадів температур;
 • впливу ультрафіолету;
 • механічних впливів.

Покрівельна фарба створює необхідний захисний шар, який не руйнується під впливом сонця. Вона заповнює тріщини в матеріалі, оберігаючи його від руйнування, і допомагає воді й снігу легше скочуватися вниз. Її легко наносити - можна скористатися фарбопультом, але попередньо потрібно очистити покрівлю від бруду, знежирити та підсушити.

Для фарбування шиферу підходить не кожна фарба. Наприклад, проста фарба не підходить, тому, що на вулиці фарба піддається перепадам температур і впливу прямих сонячних променів. Проста фарба дуже швидко почне вицвітати й тріскатися. Тому, для фарбування покрівлі потрібно використовувати спеціальні фарби.

 • Поліуретанові: мають високу ціну, в основному двокомпонентні, тому вимагають спеціальних навичок нанесення. Тримаються на поверхні довгий час.
 • Акрилові: знаходяться в середньому ціновому діапазоні, відштовхують воду, не вигоряють. З мінусів мають різкий запах, і при різких коливання температури можливе розтріскування.
 • Силіконові: мають високу ціну, витримують значних коливання температури, довговічні.
 • Алкідні емалі: бюджетний варіант, мають різкий запах, швидко вицвітають і при різких коливаннях температури можуть тріскатися. Здатні протриматися на покрівлі кілька років.
 • Гумові фарби: ціни в середньому ціновому сегменті, не тріскаються і не вигоряють, без запаху, закривають дрібні тріщини до 1 см, мають гідроізоляційними властивостями. Їм властива висока адгезія, вони миються, і пожежобезпечні. Дають собі раду на покрівлі до 15 років.
 • Купуйте фарбу від перевіреного виробника з сертифікованою продукцією;
 • Ознайомтеся з реальними відгуками про продукцію;
 • Переконайтеся, що термін зберігання фарби не вийшов;
 • Вибирайте кольори  темніше, фарбувальні пігменти на яскравих кольорах вигорають трохи швидше;
 • Перед нанесенням фарби уважно ознайомтеся з інструкцією від виробника.
Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка