Саморізи Покрівельні

Саморізи Покрівельні

Ви вирішили перекрити будинок, поставити новий паркан або обшити профнастилом металоконструкцію?  Тоді вам обов'язково потрібно купити саморізи покрівельні для їх надійного кріплення.

Ті, хто коли-небудь був пов'язаний з будівельно-ремонтними роботами, знають, що іноді такий кріпильний виріб як саморіз - просто незамінний.  Він застосовується як на виробництві, так і в побуті.  Вони бувають не тільки по дереву і металу.  Є ще такий різновид, як саморізи для профнастилу або покрівельні.

Вони використовуються при проведенні фасадних і покрівельних робіт для кріплення металопрофілю і для металочерепиці.  Такі металовироби є шурупами з оцинкованим або полімерним покриттям певного кольору, які захищають кріплення від корозії.  Крім того, такі кріплення можна підібрати під колір профнастилу, що зробить їх практично непомітними.  Саморізи для профнастилу йдуть в комплекті з шайбою з неопрена, яка оберігає підпокрівельний простір від попадання вологи.

Саморізи

На що варто звернути увагу при покупці

 

Останнім часом основними матеріалами, які застосовуються для облаштування покрівлі, стали металочерепиця та металопрофіль, тому попит на такі саморізи зростає з кожним днем.  Це - основний вид кріплення в даному випадку і тому до вибору даного матеріалу потрібно ставитися відповідально.  Краще купувати вироби торгових марок, якості яких ви довіряєте.  Інакше буде прикро, коли після чергової негоди на даху будинку ви побачите іржу.  Тому, краще придбати матеріал, вироблений за сучасними технологіями і, який відповідає стандартам якості і зможе прослужити близько 50 років.

Саморізи - це універсальний кріпильний засіб, який широко застосовується при здійсненні монтажних робіт.  Ними можна з'єднувати дерев'яні, металеві, а також пластикові вироби.  Кожен тип кріплень має свої індивідуальні особливості, які при покупці варто враховувати.  Необхідна інформація зазвичай вказується виробником на упаковці.  Саморізи покрівельні мають шестигранну головку.  Це дозволяє використовувати при роботі шуруповерт.

Основні переваги кріплень:

    Саморізи

Як визначитися з розміром і кількістю кріплень

 

Для кріплення профнастилу та металочерепиці розрізняють наступні види кріплень:

Для тих, хто вперше стикається з подібним видом робіт, цікаво буде знати, як правильно прорахувати кількість саморізів.  Нічого складного тут немає.  Відстань кріплення має становити не менше 50 см. Тобто, для прямих ділянок досить буде 8 саморізів на лист профнастилу.  У місцях, де листи з'єднуються, для протистояння навантажень цей крок буде краще зменшити.

Крім покрівлі, з профнастилу встановлюють і паркани.  Для їх монтажу до каркасу також необхідні саморізи з прессшайбой з гострим наконечником або з свердлом.  Для цього достатньо буде 6 метизів.  Якщо паркан потрібен підвищеної міцності, тобто, необхідні посилені конструкції, - їх кількість відповідно збільшується в залежності від кількості закріплених хвиль.

Підбираючи кріплення по довжині, варто враховувати, що різьбова частина повинна бути на 3-4 мм більше сумарної товщини матеріалів, що з'єднуються.  У процесі роботи слід звертати увагу на те, щоб головка шурупа прилягала до профнастилу щільно, при цьому, не деформуючи шайбу.  Інакше волога буде проходити через покрівлю.

Вага метизів вимірюється в співвідношенні 1000 шт / кількість кг і може бути від 18,5 кг до 41,67 кг.  Але, так як на кілограм їх ніхто не купує, зазвичай продавцями вказується на покрівельні саморізи ціна за штуку або за упаковку.

посадка саморізів

Де можна купити необхідні металовироби

 

Потрібно купити саморізи для профнастилу?  Зателефонуйте за вказаними телефонами або залиште заявку на сайті - в обумовлений термін вони обов'язково будуть в зазначеному місці, будь то Харків, Київ, Одеса чи будь-який інше місто.  Саморізи покрівельні оцинковані по металу завжди в наявності в будь-якій кількості.  У нас можна придбати також покрівельні саморізи червоні або пофарбовані в колір обраного металопрофілю.

Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка