Нет товаров

Гофра для кабелю

Гофра для кабелю

Коли стикаєшся з питанням прокладки електропроводки проблема пожежної безпеки стоїть на першому місці. Не має значення, чи буде проводка зовнішньої, або прокладена в стінах, купити гофру для кабелю варто для того, щоб продовжити термін служби проводки, і запобігати загорянню.  Гофра є гофрована (складчаста) труба з металу (така гофра для кабелю негорюча сама по собі), або з пластику з органічними добавками, що уповільнюють горіння. Розглянемо основні рекомендації по використанню гофри при прокладанні електропроводки :

Як зробити правильну покупку гофри для кабелю.

Купівля гофри не є складною справою. Найчастіше майстер виробляє монтаж електропроводки, або консультант в магазині допоможе вам вибрати гофру під конкретні потреби. Але не зайвим буде озброїтися корисними знаннями, які допоможуть вам зробити вірний вибір гофри для кабелю.

Діаметр і розміри гофри вибираються в залежності від місця та умов монтажу проводки. Якщо ви збираєтеся розмістити її всередині стін, або в просвердленому отворі, важливо знати зовнішній діаметр труби, щоб уникнути перетиску гофри. А в разі укладання в підлогу, від зовнішнього діаметра буде залежати висота стяжки. Важливо, щоб кабель вільно розташовувався всередині гофри, тому при виборі діаметра гофри враховується зовнішній діаметр кабелю, і кількість проводів.
 

Для прикладу візьмемо поширений кабель ШВВП.  Зазначений виробником зовнішній діаметр кабелю - умовно 12 мм. Рекомендована гофра для кабелю 3х2 5 з наявного ряду (16 мм, 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40мм, 50 мм, і 63 мм.), Буде мати зовнішній діаметр 25мм.
 

Товщина стінок гофри говорить про можливість витримувати навантаження. Крім того, чим товщі стінка, тим гофра стійкіше до різних механічних впливів.


Колір і матеріал гофротруби.

 Основні матеріали, з яких виробляється гофра це - пластик і метали. Залежно від цілей використовується гофра з матеріалів з відповідними характеристиками. Надана на ринку гофротруба зазвичай кольорова, і це не тільки дизайнерський прийом залучення покупця.  Колір гофрованої труби може вказати на її призначення, проте твердої класифікації за кольором не прийнято.

З найбільш поширених кольорів - біла гофра використовується для комп'ютерних мереж, зелена для слабкострумових кабелів, і ліній зв'язку, коричнева або чорна для ізоляції проводів побутових електроприладів. Через відсутність загальних колірних стандартів при покупці в першу чергу варто звертати увагу на матеріал, з якого проведена гофротруба.

Від чого залежить ціна гофри для кабелю.

Ціни на гофру для кабелю в таких містах як Харків, Дніпро, і Київ можуть відрізнятися не тільки через логістичної складової, і наявності власного виробництва в цих регіонах. Так, підсумкова вартість гофри для кабелю для покупця складається в залежності від :

Своєю чергою наш магазин пропонує вам купити гофру за доступною ціною з швидкою доставкою по Україні.

Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка