Фарба емаль ПФ 115

Фарба емаль ПФ 115

У цій статті ми торкнемося теми внутрішнього оздоблення будинку.

Для тих покупців, хто вперше зайшов на наш ресурс, і кого цікавлять лакофарбові матеріали в Україні, повідомляємо, що купити фарбу ПФ 115, як і інші різновиди подібних покриттів, можна в наших магазинах, розташованих в Дніпрі.  Жителі Харкова, Києва, Запоріжжя можуть замовити необхідний товар через інтернет.  За запитом «фарба ПФ 115 ціна» можна відразу ж дізнатися її вартість і зіставити з пропозиціями інших магазинів.  Вона буде вигідно відрізнятися в нашу користь, а також на користь наших клієнтів.

 

Колірна палітра покриття

 

Емаль ПФ 115 виробляється на пентафталевій основі.  Алкідні емалі-це одні найкращих розробок останнього часу.  Може використовуватися як для зовнішніх робіт, так і для внутрішніх робіт в різних кліматичних зонах.  Допускається нанесення на різні види поверхонь.

ПФ 115 можуть бути як матові, так і глянсові.  Емалеві фарби представлені в таких основних кольорах:

Так як палітра представлена ​​в основному повними кольорами, з невеликою кількістю відтінків, при відсутності необхідного кольору, фарбу допустимо колерувати шляхом змішування в різні відтінки.  Це нітрохи не вплине на властивості матеріалу.

палітра

Яка буває розфасовка

 

Емалі для роздрібної торгівлі та промисловості виготовляються не однаково.  Роздрібні варіанти спочатку містять розчинники.  Але, іноді, для отримання необхідної консистенції, їх розводять ще додатково.  Промислові емалі розбавляють розчинником, так як він є концентратом.  Це позначається на обсязі.  У продажу емаль можна зустріти в наступній тарі:

що дуже зручно при різних обсягах робіт.  На емаль пф 115 ціна вказана на сайті під фото товару.  Вона може різнитися залежно від виробника, кольору і об'єму.  Зазвичай на цю фарбу вказується ціна за 1 кг.

емаль пф 115

Як працювати з фарбою

 

Перш, ніж приступити до роботи, поверхню, яка підлягає фарбуванню, необхідно очистити від бруду і пилу, від старого потрісканого покриття і знежирити.  При необхідності, в залежності від поверхні, прошкурити, відшліфувати і рекомендується заґрунтувати.

Частим є питання - скільки сохне емаль.  Час висихання покриття - 24 години.  Емалі 1 сорту можуть сохнути до 48 годин.  У міру висихання матеріалу, запах поступово випаровується.  Але, слід пам'ятати, що він вбирається в одяг, в меблі, стіни, текстиль.  Тому, приступаючи до роботи, краще як слід очистити приміщення від подібних матеріалів.

Зберігати фарбу можна протягом 12 місяців, але за умови, якщо воно буде знаходитися в добре закритій від повітря тарі, захищеної від попадання вологи і сонячних променів.  Можна наносити на металеві та дерев'яні поверхні.

Багатьом подобаються в використанні олійні фарби.  Але коли алкідні емалі наносять, сохнуть вони набагато швидше, а також відрізняються більшою стійкістю до погодних змін, не жовтіють і мають захисні властивості.  Використовують її для надійного захисту від корозії найрізноманітніших поверхонь: дверей, рам, батарей, меблів і так далі.  Крім того, емаль ПФ 115 купити можна для фарбування стель і стін в кухнях і санвузлах, оскільки вона дає неймовірно красивий, насичений колір і з легкістю витримує часте миття за допомогою різних хімічних засобів.

Залежно від типу поверхні, що фарбується буде залежати витрата на 1 м2 емалі.  Зазвичай 1 кг вистачає на 7-10 м2.  Тут велику роль відіграє спосіб нанесення - валиком, пензлем, фарборозпилювачем або пульверизатором.  Іноді є необхідність нанесення в два-три шари.

Купити фарбу ПФ 115Купити фарбу ПФ 115

Технічні характеристики покриття

 

Фарба складається з сировинних компонентів: сполучних пігментів наповнювачів, розчинників або води, визначених добавок і всіляких допоміжних речовин.

До технічних характеристик ПФ-115 варто віднести наступні:

При нанесенні, фарба утворює декоративне однорідне покриття високої якості без патьоків.

Купити фарбу ПФ 115

 


Відповіді на типові запитання

ПФ-115 - універсальний будівельний лакофарбовий матеріал, який випускають відповідно до ГОСТу. Емаль являє собою однокомпонентний склад, який не потребує попереднього змішування компонентів.

 Емаль ПФ-115 - одна з найпоширеніших фарб для покриття метала. Криме того, їй можна фарбувати дерев'яні та інші поверхні. Перед фарбуванням поверхню потрібно поґрунтувати. Забарвлення емаллю можна проводити як всередині, так і зовні приміщення.

  • Добре захищає поверхонь від шкідливих впливів;
  •  Бюджетна ціна;
  •  Великий асортимент квітів і відтінків;
  •  Економна. При фарбуванні потрібно нанесення двох шарів. У деяких випадку можна обмежитися і одним;
  •  Повне висихання настає через добу; Стійка до впливу вологи, перепадів температур.

Перш ніж розбавити фарбу ПФ 115, потрібно прочитати інструкцію на упаковці. Зазвичай виробник вказує в інструкції рекомендований розчинник і необхідні пропорції. Це обумовлено тим, що виробництво різних марок може дещо відрізнятися. Часто розчинник може взагалі не знадобитися, тому, що більшість виробників фасують фарбу з необхідною кількістю доданих розчинників. У разі необхідності ПФ 115 розбавляється:

  • Скипидаром;
  • Розчинником White-spirit;
  • Сольвентом.
Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка