Плінтус підлоговий

Плінтус підлоговий

Проблему красивого і презентабельного оздоблення підлоги можна вирішити швидко і легко - потрібно лише купити плінтуса підлогові пластикові.  Чому варто зупинити вибір саме на них?

Зважимо всі «за» і «проти».  Пластикові вироби мають ряд позитивних якостей:

Пластикові плінтуси заслужено користуються популярністю.  Але навіть у них є свої недоліки, які слід знати:

 

Особливості плінтуса для підлоги.

 

Пластиковий плінтус гнучкий і м'який, тому він набагато краще прилягає до підлоги.  Завдяки цій властивості, доречним буде купити плінтус підлоговий, якщо стіни мають невеликі нерівності, в приміщеннях складної форми і т.д.

Виріб не вимагає складних зусиль при монтажі.  Його не потрібно додатково фарбувати, і він повністю готовий до установки.  Серед пропонованих колірних рішень можна без зусиль знайти те, що підійде для задуманого інтер'єру.  Є варіанти, що імітують лінолеум, дерево, ламінат, кераміку - так що такі плінтуси гармонійно впишуться в кімнату з будь-яким видом підлогових покриттів.  Така універсальність ставить пластикові плінтуси в виграшне становище в порівнянні з дерев'яними або металевими аналогами.

Таким чином, найбільш поширений варіант при зміні статі - це плінтуса підлогові пластикові, ціна на які формуються за рахунок декількох факторів:

 

Складнощі вибору

 

Найчастіше, вибір плінтуса відбувається з урахуванням кольору і фактури підлогового покриття або, слідуючи останнім модним тенденціям дизайнерських рішень - в поєднанні дверима.  Все ж важливо уникати різкого контрасту з відтінком статі.  Однак, фото з каталогів різних інтер'єрів, свідчать, що найбільш поширеним залишається білий колір плінтуса, який відкриває широкі можливості для дизайнерських експериментів.

Для офісів або кімнати з великою кількістю проводки, краще купити плінтус для підлоги з кабельканалом.  Це дозволить в будь-якій ситуації без особливих зусиль дістатися до потрібних проводів.

Для приміщень з нерівними стінами, підійде плінтус, у якого гнучкі прогумовані краю.  Це забезпечить щільне прилягання до стін та підлоги.

Отже, пластиковий плінтус - це один з найпопулярніших елементів оздоблювальних робіт.  Він користується підвищеним попитом, а доставка від нашого інтернет-магазину робить широкий асортимент доступним для кожного жителя країни, будь то Дніпро, Запоріжжя, Київ або віддалені куточки України.  Які б завдання не стояли перед вами при оформленні інтер'єру, плінтус пластиковий вдало справляється і зі своєю естетичною функцією, створюючи гармонію або потрібний яскравий акцент в інтер'єрі приміщення.

Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка