Плінтус для підлоги

Щоб ремонт у будинку виглядав завершеним, фахівці рекомендують купити плінтус для підлоги. Він не просто закриє стики між підлогою та стінами, а й захистить їх від попадання бруду та вологи. Тонка планка здатна зробити інтер'єр гармонійним, єдиним.

Створюючи інтер'єри, дизайнери використовують класичні та нестандартні рішення. Якщо ви все підбираєте самостійно, найпростіший варіант – врахування кольору та фактури покриття для підлоги. Хочеться внести родзинку в дизайн? Використовуйте білий плінтус. Він відкриває широкі можливості для експериментів.

Виробники подбали, щоб кожен міг обрати планку під особливості приміщення. Якщо стіни нерівні, підійде модель із гнучкими прогумованими краями. Вона щільно зчепиться з поверхнею. Туди, де забагато проводки, варто придбати виріб із кабель-каналом. Кімната виглядатиме акуратно, а ви легко зможете добиратися до проводів. Ефектно виглядатиме на кухні або в іншій кімнаті плінтус з підсвічуванням.

Основні види плінтусів для підлоги

Декоративні елементи виготовляються із алюмінію, дюрополімеру, пробки. Є також керамічний варіант для плитки у ванній кімнаті. Але найпопулярнішими є дерев'яні, пластикові та МДФ планки.

Натуральне дерево вважається класикою при виробництві плінтусів для підлоги. Воно підходить до паркету, ламінату, дошки. Фактично для таких покриттів це єдиний правильний вибір.

Природний матеріал є привабливим, надійним, екологічно безпечним, довговічним. Його легко монтувати та знімати. Мінусами деревини є сприйнятливість до підвищеної вологості та перепадів температур. Сюди ж можна віднести потребу кріпити вироби до рівних поверхонь. Інакше у місцях згинів воно може потріскатися.

Недорогі пластикові плінтуси для підлоги

Плінтус для підлоги пластиковий

Якщо вам потрібен недорогий матеріал, зверніть увагу на плінтуси, створені зі спіненого полівінілхлориду. Асортимент кольорів дозволяє підібрати варіант під будь-який стиль інтер'єру. Декор не потрібно фарбувати, він повністю готовий до монтажу.

М'якість і гнучкість дозволяють ПВХ плінтусам міцно прилягати до стіни, підлоги. Це варіант для приміщень, в яких спостерігаються нерівності стін, стелі, а також мають складну форму.

Пластик виглядає не так дорого, як деревина. Тим не менш, згодом він не втратить яскравості. Несприйнятливість до вологи полегшує догляд за ним. Але і з цим декором треба бути обережним. Навіть від легкого удару пластик може дати тріщину.

Дюрополімерні плінтуси для підлоги

Плінтус для підлоги дюраполімерний

Що являє собою цей матеріал? Композитний полімер проводиться під тиском за високих температур. З нього створюються декоративні предмети інтер'єру: плінтуси, карнизи, молдінги.

Як фахівці, так і споживачі, високо цінують якість виробів із такого матеріалу за:

  • стійкість до механічних навантажень, таких як тертя о дверні полотна, елементи меблів, гострі підбори;
  • стійкість до вологи та можливість проводити вологе прибирання, експлуатувати виріб у приміщеннях з високим рівнем вологості;
  • можливість надавати виробам будь-який колір та вписувати їх навіть у незвичайні інтер'єри;
  • простоту монтажу – сідають на клей або шурупи-саморізи;
  • наявність кабель-каналу, в якому можна ховати дроти.

Наскільки міцний полімер? Якщо порівнювати, він більш довговічний, зносостійкий, ніж поліуретанові моделі, не дає усадку і не розтріскується при монтажі у вологих кімнатах. На відміну від пінопласту, матеріал міцніший, має презентабельний вигляд. Дюрополімер не відноситься до крихких матеріалів, як гіпс. Низька питома вага не обтяжує стіни. Так як він використовується під фарбування, його можна використовувати в будь-яких інтер'єрах:

Білий колір підходить для англійського, скандинавського стилю, модерну, провансу, неокласики. Висока планка навіть з часом не втратить актуальності у приміщенні з високими стелями. Особливо добре білий колір поєднується із пастельними стінами. Домогтися виразного розмаїття можна при використанні білого та темних відтінків.

Плінтуси для підлоги із МДФ

Плінтус для підлоги із МДФ

Вироби цінуються за хороше співвідношення ціни та якості. Вони дешевші за планки з натурального дерева. При цьому не менш міцні та надійні. Матеріал продається під фарбування та ламінування плівкою. За дизайном другий варіант не поступається натуральному дереву.

Профіль Модерн – чудовий варіант прямої форми для мінімалістичних дизайнів. Скошений профіль Євро відрізняється затишком, непомітністю. Лаконічна та витончена Хвиля сподобається любителям незвичайних форм.

Купуючи МФД плінтус, враховуйте, що його різання та монтаж повинні проводитися максимально акуратно.

Як обрати плінтус для підлоги

Робити вибір можна за різними ознаками.

Кольорова гамма

Враховується одна з концепцій:

  • Колір підлоги. Найпопулярніше рішення. При цьому плінтуси та покриття для підлоги виконані в одному кольорі. Допускається невелика розбіжність у відтінках. Як правило, виробники лінолеуму, ламінату мають у каталогах колекції плінтусів, пов'язаних із основним матеріалом.
  • Колір дверей. Якщо контраст між дверима та іншими елементами інтер'єру великий, зв'язати її з іншими елементами допоможе плінтус. Для максимальної гармонії бажано придбати планку однієї висоти з лиштвою.
  • Колір стін. Вибір складніший, особливо якщо шпалери мають візерунок. У такому разі плінтус вибирається в тон базового кольору.

Найсміливішою концепцією є гра на контрасті. Тобто плінтус підбирається без урахування інших деталей у кімнаті. При правильному виборі кімната набуде оригінального вигляду. Але тут треба бути особливо уважним, щоби не зіпсувати дизайн.

Розміри

Найважливіший показник – висота. За величиною плінтуси підлоги бувають:

  • Вузькими – 3-4 см, витончені, практично непомітні. Оптимальний варіант для невеликих приміщень із низькими стелями близько 2,5 м.
  • Середні – найбільш популярний форм-фактор. Їхня висота коливається від 5 до 8 см. Вони підходять для всіх приміщень з типовими стелями від 2,7 до 3 м.
  • Високими – від 10 до 12 см. Доречні тільки у великих приміщеннях зі стелями від 3 м. Вони виглядають ґрунтовно, солідно, відповідно до кімнати.

Стандартна довжина матеріалу складає 2,5 м-коду.

Дизайн приміщення

Сучасні дизайнери практикують використання навіть, здавалося б, непоєднуваних матеріалів. І це виглядає дуже оригінально. Тим не менш, для найбільш популярних напрямків є загальні рекомендації, як підібрати плінтус в інтер'єр:

  • Класика – підходять натуральні відтінки деревини. Можна замінити якісним МДФ. Може бути плоским або мати вирізи, декоративні елементи. Висота – усереднена.
  • Хай-тек, мінімалізм - із матеріалів оптимальні пластик, МДФ. Часто використовується алюмінієвий варіант. Колірна гама обмежена білим, чорним, сірим. Форми строгі, прості.
  • Модерн – підходять вироби із складними візерунками. Для інтер'єру в цьому стилі підійдуть дерев'яні, так і пластикові вироби з особливою формою, вирізами.

Будь-який варіант можна знайти в каталозі нашого магазину. Доставка замовлення проводиться у Харків, Київ та інші міста України. Мешканцям Дніпра доступний самовивіз.

ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка