3д панелі під телевізор

02.11.2021

В інтер'єрах будинків все частіше саме зона відпочинку з телевізором стає центром кімнати, що виділяється з обстави. Фонова складова за телевізором є вітриною, якої не варто нехтувати. Адже конкретно антураж цієї області й створює атмосферу всього приміщення. Можливостей виділення ділянки навколо екрану телевізору багато: оригінальна тумба під техніку, сучасна стінка, полиці, або дзеркала. Це найбільш очевидні й поширені рішення. Але в ситуаціях, коли ми хочемо створити дійсно унікальну обставу, можна застосувати обробку декоративними панелями.

Оформлення ТБ зони

Практично всі типи панелей можуть бути використані для створення ефектного оформлення простору позаду телевізора. Настінні прикраси з них виглядають в обставі дуже сучасно і яскраво. Класичний червона цегла, як і дерево, привнесе в інтер'єр трохи тепла. Прикраси з натурального каменю також є прекрасним фоном для куточка домашнього кінотеатру. Однак, коли мова йде про всі типи стінових 3D панелей, їх застосування в першу чергу залежить від можливості дотримуватися обраного стилю в приміщенні. Найцікавіше Декоративні 3д панелі виглядають у ТБ зонах спальні й вітальні. Більш того, в сучасних дизайнерських проєктах матеріал міцно зайняв місце на стінах цих кімнат.

Оформлення зони ТБ

Вибрати 3д панелі

Не менш рідкісне місце розміщення телевізора це - кухня. Якщо розглядати бюджетний і одночасно практичний варіант оформлення, то м'які панелі, і їх побратими з ПВХ пластика є ідеальними, як в плані догляду за ними, так і в плані експлуатаційних характеристик. Об'ємні конструкції з МДФ привабливі виходячи з переважання цього матеріалу на кухнях (стільниці, фасади меблів), але коштують вони дорожче пластикових.

Освітлення фону ТВ 

Облаштовуючи стіну за телевізором, варто пам'ятати про використання відповідного освітлення. Грамотна підсвічування здатна творити чудеса. Гра світла здатна підкреслювати смак господарів, виділяти деталі, вигідно презентувати внутрішнє оздоблення, а також створювати настрій в приміщенні.

При цьому, слід пам'ятати про правильне налаштування і постановці джерел світла:

Скромні білі 3D стінові панелі

білі 3D стінові панелі

Вибрати білі стінові панелі

Найважливішою перевагою використання стінових панелей як фону для телевізора є можливість залишити декор в нейтральному білому кольорі. Білий колір надає відчуття чистоти й обсягу, він дозволяє візуально розріджувати обставу, а головне, нам не доведеться міняти наявні кольори інтер'єру. При цьому наша кімната з білим фоном за телевізором буде виглядати дуже ефектно. Кожна різновид декоративних плит дозволить отримати різноманітні ефекти. Це і ніжні непомітні хвилі, що надають легкість, і акцентовані Геометричні патерни, що створюють гармонію, або оригінальні Графічні мотиви, що змушують вдивлятися в деталі. Варіантів застосування 3D панелей в інтер'єрі безліч: від абсолютного заповнення, до виділеного фрагмента. Застосування білого кольору в зонах ТВ - вдалий підхід, і підійде для будь-якої кімнати.

3д панелі під натуральні матеріали

3д панелі під натуральні матеріали

дерев'яні рейки МДФ

Вибрати панелі під натуральні матеріали

Кращий спосіб підкреслити відособленість місця для відпочинку з ТБ, є акцентування. Ідея полягає, в повному, або частковому виділенні поверхні кольором, стилем, або матеріалами, що різняться від застосовуваних на інших стінах. Найлегший спосіб-акцентування кольором. Одноколірні стінові 3д панелі легко підібрати, орієнтуючись на обставу. Не варто використовувати занадто яскраві й отруйні кольори, не забувайте, що ця обробка буде впадати в очі частіше за інших. Простір за телевізором може бути декоровано не тільки в одному тоні, допускається додавання квітів, або повна Абстракція. Одночасно, облицювання під натуральні матеріали, наприклад, під цеглу, під дерево, під камінь або мармур виглядає вельми цікаво. Такий фон не навантажує інтер'єр, а створює акцент привертаючи увагу. Для інсталяції можуть використовуватися варіації з пластику, або гіпсу. Ще одним оригінальним матеріалом для цінителів декору з натуральних матеріалів є дерев'яні панелі на стіну, і дерев'яні рейки МДФ.

Природно, що остаточне рішення про стиль оформлення, і матеріалі для декорування улюбленого місця для відпочинку залишається за вами, і здебільшого залежить від ваших смаків. Але навіть дотримуючись основних правил, не бійтеся експериментувати, і виходити за рамки цих правил.

Ще статті
Ще статті
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка