Вибрати товар в категорії:

Укладання ковроліну

28.12.2017

Хоча гола підлога - це дуже практично з точки зору збирання, проте не всім таке до душі. Тому з метою естетичного оформлення та утеплення приміщення багато хто вдається до укладання ковроліну.

Ковролін - покриття для підлоги. Серед безлічі його переваг варто виділити: теплоту, естетичність, зносостійкість, цінову доступність, інтер'єрну універсальність, швидкість укладання ковроліну.

Технологія досить проста. Але перш ніж приступити до вибору, покупки та настилу покриття, ознайомтеся з вимогами до приміщення, в якому буде проводитися укладання ковроліну. При цьому зверніть особливу увагу на:

 

Як вибрати ковролін

Укладання ковроліну

 

При покупці оцінить матеріал за такими характеристиками:

Перед покупкою покриття подумайте, в якій кімнаті він буде лежати. У спальню найбільше підходить натуральний тканий, у вітальню - тафтинговий синтетичний, в коридор - синтетичний голкопробивний, а дитяча кімната більш вимоглива. У неї слід підібрати практичний і щоб ви напевно знали, як почистити такий ковролін.

 

Розраховуємо необхідну кількість матеріалів

 

Провести цю операцію необхідно перед походом в магазин. В ідеалі вся кімната повинна бути покрита єдиним шматком ковроліну. Це створює більш естетичний вигляд, а також таке укладання є більш надійним і довговічним.

Для легкості підрахунку покажіть на папері схематично кімнату. Виміряйте довжину і ширину. Проведіть підрахунок за формулою знаходження площі. До отриманого результату слід додати 5-10 см на одну сторону.

 

Як стелити ковролін

як покласти ковролін

 

До того, як покласти ковролін, проведіть підготовчу роботу з основою. На підлозі з бетону необхідно усунути будь-які нерівності або щілини. Очистить поверхню і поґрунтуйте її.

Підготовку підлоги з дерева, перед тим як укласти ковролін, можна провести двома шляхами. Перший - застелити площину за допомогою ДСП листів, зашпаклювати стики, після чого обробити ґрунтовкою. Другий - видалити виступаючі деталі, відциклювати підлогу, поґрунтувати та залити самовирівнювальною сумішшю. Збільшить термін служби ковроліну і спеціальна підкладка. Вона зробить покриття більш пружним, міцним, теплим, підвищить звукоізоляційні властивості.

 

Існує три основні способи, як стелити ковролін:

Виберіть один з методів укладання ковроліну, враховуючи стан основи, кімнату і її прохідність, тип ковроліну.

Вільне укладання ковроліну володіє такими перевагами, як швидкість і простота. Найчастіше проводиться в невеликих приміщеннях з невисокою прохідністю. Спочатку укладається підложка, кріпиться степлером через кожні 20 см, стики проклеюються скотчем. Зробивши припуски на кожну стінку по 5 см, потрібно розправити полотно. Валиком ковролін розрівнюється від центру до країв. На кутах роблять вирізи у вигляді галочки. Зайві шматки відрізають, покриття натягують і кріплять плінтусами. Фіксація біля дверей проводиться металевою рейкою.

Фіксація двостороннім скотчем здійснюється на основу по периметру і в формі решітки. Укладається килим на підлогу, поступово знімається плівка і наклеюється покриття. Зайві шматочки відрізають і встановлюють плінтуса. Будьте уважні, щоб скотч не деформувався.

Фіксація клеєм відрізняється надійністю і трудомісткістю процесу. Розстеляють ковролін, складають навпіл. Відкриту частину підлоги промазують клеєм. На неї накладають відігнуту половинку і ретельно розтягують. Та ж послідовність для другої частини. На особливу увагу заслуговує якісне розкочування тому, що після висихання клею виправити дефекти дуже складно. Дайте новому покриттю добу, не навантажуйте його.

Тепер Ваша кімната виглядає по-новому. Але як почистити ковролін? Це питання є досить доречним, адже текстурні покриття завжди вимагають більш ретельного і трудомісткого догляду. Ось що радять фахівці.

 

Як почистити ковролін

 

Тепер Ви знаєте, як укласти і як почистити ковролін. Якісна укладка і сумлінний догляд - запорука тривалої служби покриття.

Ще статті

Вибрати товар в категорії:

Ще статті
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка