Хіт продажів Дюбель з шурупом ударного типу 6х 45/15мм нейлон 100 шт

Дюбель для бетону

Дюбель для бетону

Дюбель - дуже корисний і який можна застосовувати на будівництві вид кріплення. Найчастіше його використовують для бетону, стін, підлог, стель з цього матеріалу. Без нього прикріпити будь-якої оздоблювальний матеріал, елемент декору до стіни з бетону вкрай складно - кріплення просто випаде з отвору. Але видів дюбеля для бетону досить багато, вони відрізняються один від одного по конкретному призначенню, матеріалом, розміром. Як вибрати кріплення для кожної конкретної ситуації правильно, щоб під час будівельних робіт спростити процес кріплення. А купити дюбеля для бетону за вигідною ціною і з високим рівнем сервісу можна в інтернет-магазині будівельних матеріалів «100metrov». Тут кожен будівельник знайде великий асортимент якісного кріплення для різних цілей і завдань. На все дуже доступні ціни, а замовлення можна оплатити не виходячи з дому і просто чекати доставку до квартири.

Дюбель для бетону пластиковий

Дюбель для бетону має досить просту, але функціональну конструкцію. Вона складається з розпірного елемента і саморіза. Розпірний елемент розкривається в отворі і щільно фіксує прикріплюється елемент, не дає йому випасти, розхитатися. Для цього на ньому нанесені спеціальні «вусики», які розсовує саморіз.

При цьому кріплення може мати різний матеріал виготовлення гільзи. Всього існує дві групи:

Де застосовують металеві дюбелі для бетону

Найпопулярніший спосіб застосування дюбеля для бетону - кріплення до бетонної стіни будівельних матеріалів, елементів декору. Для цих цілей цілком вистачить можливостей звичайного пластикового дюбеля. Розпірний елемент з металу застосовують в більш складних випадках.

Можливість нести велике навантаження важлива, коли кріплення здійснюється до стелі. Пластикові звичайні дюбелі погано витримують тягне навантаження. А ось анкерний дюбель з металу відмінно підходить для цього завдання, тому і широко використовується будівельниками.

Дюбель для бетону металевий

Інший приклад - різновиди металевих дюбелів для пористого бетону. Класичний варіант і пластика для такої конструкції застосовувати не можна, так як вона не буде тримати і не призначена для пустотілих або пористих матеріалів.

Якщо необхідно закріпити дуже велику і важку конструкцію, змонтувати кріплення в важкодоступному місці, то на дюбелях краще не економити і взяти надійний і перевірений металеве кріплення. Він володіє більшою несучою навантаженням.

Але не варто вважати, що дюбель з пластикової гільзою - поганий або ненадійний кріплення. Один дюбель шуруп такого типу легко витримує навантаження в 25-30 кілограм, тому з огляду на його низьку ціну - це відмінний варіант для практично всіх видів робіт.

Популярні розміри дюбель цвяха для бетону

Залежно від конкретного випадку, необхідно застосовувати дюбель-цвяхи конкретного розміру. Габарити кріплення можуть залежати від товщини стіни, ваги прикріплюватися матеріалу і інших факторів. Чим складніше завдання - тим більший забивний дюбель варто вибрати.

Але є популярні, практично універсальні розміри, які найчастіше використовують при роботі з бетоном. Такі дюбелі можна купити з запасом, так як вони обов'язково стануть у нагоді під час будівництва або оздоблювальних робіт.
Найпопулярнішим і оптимальним розміром дюбеля для повнотілої бетону прийнято вважати габарити 6х40 міліметрів. У більшості випадків такого кріплення з запасом вистачить для того, щоб надійно прикріпити що-небудь до бетонної стіни або підлоги.
Для більш складних ситуацій, коли розрахункове навантаження на кріплення велика, застосовують дюбель розміром 6х60 або 6х80 міліметрів. Вони також добре підійдуть для товстих стін, коли будівельні матеріали потрібно змонтувати надійно і якісно.

Як замовити дюбеля для бетону з доставкою

При виконанні будівельних робіт може знадобитися дуже багато кріпильного матеріалу. Саме тому варто заздалегідь знайти місце з вигідними цінами і гідним сервісом. На допомогу прийде інтернет-магазин «100metrov», де можна купити дюбелі по стандарту ГОСТ для бетону та інших матеріалів різних розмірів і типів. В асортименті є варіанти різних фасовок, а ціни на упаковки дюбелів дуже прийнятні.
Окремо приємно, що у кожного клієнта «100metrov» є можливість замовити доставку будівельних матеріалів до дверей і заощадити свій час.

 

Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка