єВідновлення ШВВП 3х2,5 (мідний багатожильний в подвійній ізоляції)

ШВВП 3х2,5

ШВВП 3х2,5

Купити кабель ШВВП 3х2,5 сьогодні найвигідніше в режимі онлайн. Його конструкція має стандартне виконання - наявність сердечника з зовнішньою оболонкою. Сердечнику властива наявність трьох скручених багатодротових жив, кожна з яких має перетин 2,5. Ведучі струм жили виконуються з нелудженої міді, а високий рівень захисту виробу забезпечує ПВХ пластик.

Як правильно розшифровується маркування кабелю?

Основні технічні характеристики силового шнура з трьома жилами:

Зовнішній діаметр проводу можна уточнити у представників магазину.

Сфера застосування проводу ШВВП 3х2,5

Багатожильний мідний провід використовується для з'єднання і передачі електрики. Підходить він як для промислових умов, офісних приміщень, майстерень, гаражів, дачних будиночків, так і для побуту. Також з його допомогою можна підключати електроприлади у вигляді мікрохвильових печей, холодильників, пральних і посудомийних машин, фенів, а також електричні інструменти - дрилі, паяльники.

Купити плоский електричний шнур можна і для створення подовжувачів, живлення розеток, світильників, вимикачів, відео- і телеапаратури. Продукції даного типу властива плоска форма, що дозволяє без проблем прокладати виріб під мокрою і сухою штукатуркою. А тому, що він відрізняється хорошою гнучкістю, застосовувати кабель виробники рекомендують незалежно від рівня складності монтажних робіт.

Прокладка електрокабелю може бути стаціонарної й рухомий. Якщо виникла потреба використовувати його в повітрі або грунті, варто захистити провід від механічних пошкоджень. Виріб може розташовуватися в жорстких і гофрованих трубах, кабель каналах, металорукавах. Також при підключенні кабелю варто використовувати спеціальні наконечники.

При одиночному розташуванні провід не поширює горіння. Тобто навіть якщо станеться пожежа, полум'я при ньому по провіднику не перейде в суміжні приміщення. Мережа, до якої підключається гнучкий кабель, повинна мати змінну напругу до 380 В і частоту 50Гц.

Ціна кабелю ШВВП 3х2,5

Купуючи кабельно-провідникову продукцію, завжди треба знати, з якою метою може застосовуватися той чи інший виріб, допустимий радіус перегину, діапазон робочих температур, фіксоване безвідмовне напрацювання, номінальну частоту. Описи можна знайти на нашому сайті під фото до товару. Вартість кабелю вказана там же.

В інтернет-магазині «100metrov» можна придбати провід ШВВП 3х2,5 за кращою ціною в Україні, через те, що ми напряму співпрацюємо з заводом-виробником. Купити онлайн електричний кабель у нас можна як на метр, так і бухтою 100 м. Оплата проводиться в зручнім для вас способом. Забрати продукцію можна самостійно з наших стаціонарних магазинів або оформити доставку по території України.

Як вибрати виробника дроти ШВВП 3х2,5

Придбати в Україні кабель даної модифікації для розеток можна від різних вітчизняних та зарубіжних виробників. При високій конкурентоспроможності, продукція, створена на українських заводах, обійдеться дешевше закордонних аналогів.

При цьому не варто гнатися за дуже низькою ціною на провід ШВВП. Заощадивши на покупці виробу від невідомого виробника, є ризик залишитися не тільки без електричних приладів, але і без житла, офісу, складу. Кабель поганої якості є причиною коротких замикань і інших несправностей електропроводки, які є причиною пожеж. Також низька потужність призводить до зайвих витрат на оплату квитанцій за використання електричної енергії.

Відомі українські бренди, що виробляють кабель ШВВП 3х2,5, зокрема завод «ДКЗ», пропонують споживачеві продукцію з хорошим співвідношенням ціна / якість. Продукцію, створену відповідно до ГОСТу, можна безпечно використовувати як в домашніх умовах, так і для бізнесу.

Якісний заводський кабель має на бирці відповідне маркування:

Також продукція обов'язково супроводжується сертифікатом.

Якщо ви вирішите придбати продукцію інших заводів-виробників, її характеристики будуть такими ж, бо вони не можуть відступати від встановлених стандартів та ГОСТів. І навіть якщо є якісь відхилення, вони також врегульовані документацією, тому з'єднувальний шнур ШВВП нг з абсолютно іншими характеристиками ви точно не отримаєте.


Відповіді на типові запитання

 • Ш - шнур;
 • В - оболонці жив з полівінілхлориду;
 • В - зовнішня оболонка з полівінілхлориду;
 • П - плоский.

Шнур ШВВП - це мідний гнучкий багатожильний кабель в ПВХ оболонці, має зовнішню ПВХ ізоляцію.

 • Шнур має мідні струмопровідні жили круглого перетину, що складаються з безлічі зволікань;
 • Кількість жил в даному виробі - 3;
 • Перетин шнура - 2,5 мм кв .;
 • Розташування жив - паралельно один одному;
 • Кольорове маркування відповідає стандартам ГОСТ: нуль - синій, фаза - коричнева, заземлення - жовто-зелене.

 

 • Використовувати вироби допускається в мережах, які мають напругу 380/660 В;
 • Допустима струмове навантаження відповідає 25 А;
 • Стабільна робота кабелю можлива в діапазоні температур мінімум -25 градусів і максимум - +40 о C;
 • Робочий режим мідної жили максимально допустимий при + 70о C;
 • Витримує пікову напругу у 2000В протягом 15 хвилин;
 • Термін служби від 6 до 10 років.

 

Зазвичай маркування на кабелі містить наступну інформацію:

 • Назва (тип) кабелю (шнура);
 • Кількість струмоведучих жил;
 • Переріз проводу;
 • Рік випуску;
 • Кодове позначення або товарний знак підприємства виготовлювача.
Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка