Лампа світлодіодна 12Вт 220В Е27 4100K Maxus 1-LED-778/564

Лампа світлодіодна 12Вт 220В Е27 4100K Maxus 1-LED-778/564

Є в наявності

1 відгук

82,00 грн

Максус лед лампочки

Максус лед лампочки

Світлодіодні лампи Maxus.

В режимі онлайн ми пропонуємо купити лампочки LED Maxus недорого і створити у своїй квартирі або будинку економічно вигідну, функціональну, енергозберігаючу, надійну систему освітлення. Продукція компанії адаптована до специфіки українських мереж електропостачання, світлодіодні лампи Maxus мають посилені вбудовані драйвери (стабілізатори напруги), що витримують перепади діапазону 200 - 240 В.

махус лампи

Якісне освітлення змінює життя українців

Філософія компанії - змінити уявлення споживачів про якість життя і комфорту, тому, виготовлені за інноваційними технологіями, Maxus LED лампочки доступні сім'ям українців. Постійно вдосконалюючись та розвиваючись, лідируючи на ринку енергозберігаючих сучасних технологій, компанія намагається, щоб на LED лампи Maxus ціна не перевищувала купівельну спроможність і неухильно знижувалася.

Фахівці компанії, займаючись пошуком нових, конструктивних рішень, поставляють споживачу унікальний продукт з високими світловими характеристиками, що пройшов багаторівневий контроль якості на кожному етапі виробництва і сертифікований за системою ISO-9001. Лампи Maxus Led впевнено потіснили з побутової та виробничої сфери лампи з ниткою розжарювання і люмінесцентні, третина лампочок, що продаються в Україні, відзначена логотипом компанії.


Чому українці обирають LED лампи Maxus?

 

Під торговою маркою Maxus українці купують світлодіодні лампи:

Завдяки різним формам колб і типам цоколів LED - продукт компанії підходить практично до всіх існуючих освітлювальних приладів, які використовуються в різних сферах життєдіяльності. Багаторазово зменшуючи споживання електричної енергії, лампи Максус світлодіодні дозволяють насолоджуватися приємним для очей, комфортним світлом. Важлива їх довговічність, величезна світлова віддача, індекс рівномірності кольоровості та передачі кольору, здатність працювати при вібрації та низьких температурах, екологічність та пожежонебезпечність.


У нас ви знайдете абсолютно всі можливі моделі, представлені даними брендом. Купити лампи максус LED означає інвестувати в ефективне та енергозберігаюче джерело світла.

Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка