Ковролін на гумовій основі

Ковролін на гумовій основі

Ковролін на гумовій основі підбирають для приміщень, в яких не дуже важливий зовнішній вигляд, але необхідна міцність. Зазвичай таке полотно не відрізняється великим дизайном. Вони особливо популярні в офісах, для авто, в бізнес-центрах, і в громадських організаціях.

Призначення конкретного місця безпосередньо впливає на кінцевий вибір ковроліну. Виходячи з цього підбирається матеріал ворсу, його довжина і підстава полотна. Для сухих приміщень з невеликою прохідністю вибирають полотна на тканинних основах, а для приміщень, де присутня підвищена вологість краще придбати прогумований тафтінговий ковролін. Крім того, на дану модель виробники збільшують гарантію з 7 до 15-20 років.

Основа ковроліну виготовляється з суміші гуми й латексу. Через комбінації даних матеріалів полотно набуває пружність і м'якість. Ворс виготовляється з синтетичних волокон. Це пояснюється підвищеними навантаженнями на покриття, а штучні ворсинки служать на порядок довше натуральних. Нитки для ворсу виготовляються з поліестеру або акрилу.

Ковролін на гумовій основі застосовується на великих площах, тому що його вартість значно нижче інших. Незважаючи на однотонне покриття, воно виглядає акуратно і стримано, що вітається в офісах. Плюсом такого полотна є легкий догляд - воно добре переносить вологу убору і відштовхує бруд.

Найчастіше гумова основа використовується в голкопробивних ковролін. Такий вид верхнього шару можна швидко очистити, а також він здатний зберігати свій зовнішній вигляд протягом усього часу користування. Тандем голкопробивного верху і прогумованою основи показує відмінні якості при експлуатації. Ковролін стійкий до вологи, хімії й змін температури. Він застосовується як всередині приміщень, так і на вулиці.

У приміщеннях з дуже великою площею слід вибирати комерційний ковролін. Він привабливий своєю ціною і характеристиками. Відмінною рисою гумового покриття є антиковзаючий ефект - це дозволяє укладати ковролін перед ґанком, на веранді й на сходових прольотах.

Застосування ковроліну на гумовій основі

Найчастіше він застосовується для настилу в різних центрах і в адміністративних кабінетах. Це обумовлено тим, що на такому покритті не залишається ніяких слідів (це може бути взуття, ніжки столів і стільців). По ньому зручно відсуватися на кріслах з роликами та просто ходити.

Ще такий ковролін використовується як автомобільний. Завдяки своїм характеристикам він відмінно затримує вологу і частинки бруду. Тому його стелять як в салоні, так і в багажнику.

Широке поширення ковролін отримав у сферах послуг та розваг. До таких можна віднести готелі, кінотеатри, торгові центри та ін. Ковролін виглядає естетичніше плитки або лінолеуму і служить довше.

Також гумове полотно активно використовується в різних приміщеннях для занять спортом (басейни, спортмайданчики, роздягальні, спортзали). Ковролін забезпечує необхідну амортизацію, а також гідрофобний і антиковзаючий ефект.

Іноді застосування гумового ковроліну допускається і в житлових будинках. Деякі застеляють полотном кухню, лоджію і коридор. Однак якщо в коридорі й можна постелити такий ковролін перед вхідними дверима, то в інших кімнатах робити цього не рекомендується.

У приміщеннях, де діти проводять час (дитяча кімната, дитячі центри, сади та ін.) Також небажано перебування гумової основи - краще вибрати більш екологічну поверхню.

Укладання ковроліну на гумовій основі

Перед тим, як почати укладати ковролін слід очистити підлогу від забруднень і обробити від цвілі (якщо така є). Також слід звернути увагу на температуру в приміщенні - вона повинна бути не менше 15 ° C, інакше можуть виникнути проблеми при вирівнюванні полотна.

Укладати покриття необхідно тільки на пряму і міцну поверхню. Але перед цим (за пару днів) слід розкласти рулон по всій площі приміщення - під своєю вагою він розгладитися, і монтаж буде виробляти простіше.

Голкопробивний ковролін на гумовій основі можна закріпити наступними способами:

Сам процес монтажу ковроліну не є складним, тому можна закріпити його самостійно. Однак якщо покриття укладається на великих площах, то слід звернутися до фахівців. Зробити це можна в Дніпрі, Києві, Харкові та в інших містах України.

Підбивши підсумок можна сказати, що ковролін на гумовій основі є універсальним і доступним варіантом для будинків і приміщень з високим трафіком людей. Він робить підлогу естетичним і комфортним. Відгуки на даний тип покриття можна прочитати на сайті.


Відповіді на типові запитання

Ковролін на гумовій основі, як і його звичайні аналоги складається з декількох шарів. Різниця полягає лише в основі з латексу та гуми. Така основа підходить для приміщень з середньою прохідністю. У разі необхідності можна придбати більш міцні моделі з підкладкою з гуми.

Ковролін на гумовій випускають тільки з синтетичним ворсом. Таке рішення пов'язане з умовами його експлуатації й надає додаткову стійкість до навантажень. Поліамідний ворс найдорожчий, але одночасно самий якісний. Найпопулярніший ковролін на гумовій основі має ворс з поліестеру. Такий ворс негорючий, а головне недорого коштує.

  • Міцність;
  • Простота укладання;
  • Невисока вартість;
  • Безпека матеріалів;
  • Поглинає шуми;
  • Не вбирає вологу;
  • Різноманітність дизайну;
  • Стійкість до коливань температури та вологості.

Ковролін на гумовій основі кладеться трьома способами:

  • Вільне укладання. Ковролін розгортають, дають час випрямитися, після цього ковролін підрізає в потрібних місцях. Кріпиться плінтусами.
  • Укладання на клей для гуми. Пол вирівнюється, чиститься від сміття і грунтується. Шар клею вирівнюють валиком.
  • Укладання на двосторонній скотч. Ковролін розгортають і дають відлежатися. Скотч кріплять на підлогу з кроком 40см - 1 м. Зверху стелиться ковролін, і притискається до підлоги для кращої фіксації.

Кожен зі способів можна використовувати при самостійному укладанні.

Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка